کانکس و کیوسک نگهبانی تیپ C

مصالح مصرفی در این نوع کانکس ها از نوع معمولی میباشد که برای اسکان کارگری و انبار مورد استفاده قرار میگیرد. مشخصات فنی این نوع کانکس به شرح ذیل می باشد:

1. شاسی کف بصورت اسکی و از تیرآهن ( IPE14,IPE16 ) با توجه به ابعاد کانکس می باشد.
2. در اسکلت بدنه و کف از پروفیل های استاندارد 40×40 ،40×80 استفاده می گردد و برای جلوگیری از ایجاد صدا و لرزش در چهار طرف لچکی اجرا می گردد.
3. دراستراکچر اصلی به طور کامل ضد زنگ اجرا می گردد.
4. بمنظور ثابت نمودن بار در طول مسیر و در زمان بارگیری و تخلیه ،قلاب های فولادی با پلیت به شاسی متصل می گردد.
5. پوشش خارجی دیواره های کانکس از جنس ورق گالوانیزه رنگ کوره ای بضخامت 3/0 میباشد که با پیچ های سرمته ای و پرچ های فولادی به اسکلت نصب می گردد.
6. پوشش داخلی دیواره ها و سقف کانکس از نوع D.F می باشد.
7. میان دیواره های کانکس از پلی استایرن دیرسوز بضخامت 4 سانتیمتر بعنوان عایق حرارتی و صوتی استفاده می شود.
8. درب های ورودی و پنجره ها از جنس آلومینیومی (در صورت نیاز درب و پنجره های P.V.C با شیشه دوجداره استفاده می شود) و درب های داخلی از نوع H.D.F چوبی می باشد.
9. پوشش کف از تخته های نئوپان بضخامت 16 میلیمتر می باشد.
10. تاسیسات برق وتلفن بصورت روکار داخل داکتهای پلاستیکی V.C ،کلید وپریزهای صادراتی ، مهتابی روکار 40×2 و و سیم کشی از کابل نمره 2.5 با مینیاتوری جداگانه جهت سیستم گرمایش و سرمایش اجرا می گردد .
11. سقف کانکس بصورت دوشیب از جنس ورق گالوانیزه سینوسی اجرا شده و تمامی اتصالات بدنه و سقف با پرچهای نمره 10-18-21 و پیچهای سرمته ای با فواصل 10. سانتیمتری نصب می گردد.
12. کانکس از رنگ روغنی سریع و خشک و به رنگ دلخواه مشتری رنگ آمیزی می شود.
13. در صورت نیاز ، آبدارخانه مجهز به کابینت های فلزی با درب D.F ، سینک ، آبچکان ، شیر آلات اهرمی ، لوله کشی های سرد و گرم از نوع پلی اتیلن ، و یک عدد هواکش برقی 17×17 و سرویس بهداشتی شامل توالت ایرانی (در صورت نیاز فرنگی )و روشویی چینی، شیرآلات اهرمی، لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم، جای حوله و صابون و هواکش 17 ×17 داخل کانکس اجرا می شود.